БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники Академії визнані "Героями спортивного року - 2014"

Співробітники Академії визнані "Героями спортивного року - 2014"

8 квітня 2015 року співробітники Національної академії Служби безпеки України шаблістка Ольга Харлан, біатлоністки Віта та Валя Семеренки, борець Юлія Ткач стали «Героями спортивного року-2014».

 

На IX Всеукраїнській урочистій церемонії за участі Міністра молоді та спорту України Жданова І.О. та голови Національного олімпійського комітету України Бубки С.Н. відбулося вручення нагород найкращим спортсменам нашої держави, перемоги яких щоразу звучать українським гімном на світових п’єдесталах. Остаточне визначення володарів спортивного Оскару відбувалося шляхом таємного голосування експертів Української академії спорту, окрім всенародних номінацій «Герой та Героїня українського спорту», яких обирали шанувальники у мережі Інтернет.

 

У номінації «Повернення року» перемогла борець Юлія Ткач, яка після довготривалої перерви змогла перевершити свої попередні досягнення. У 2014 році Юлія виборола тріумфальне «золото» чемпіонату світу у Ташкенті.

 

Найвищу командну нагороду за перемогу у ХІІ Зимових Олімпійських іграх у Сочі здобула жіноча збірна України з біатлону, до складу якої входять легендарні Віта та Валя Семеренки. Приємною несподіванкою для сестер-олімпійців стало вручення їм державних нагород – орденів Княгині Ольги І ступеня. Крім того, Віта Семеренко отримала ще один титул – «Героїня українського спорту». За результатами народного голосування вона визнана улюбленою спортсменкою українців 2014 року.

 

Лауреатом найпочеснішого спортивного титулу «Найкраща спортсменка року» обрано шаблістку Ольгу Харлан, чемпіонку світу-2014 з фехтування у Казані. «Дякую Богу за те, що я – українка, і представляю таку сильну духом країну», – наголосила переможниця.

 

 

Колектив Академії пишається здобутками наших спортсменок, які прославляють Україну на увесь світ, об’єднуючи спортивні нації за мир! 

 

10/04/2015 16:49
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua