БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії вибороли для України ще п’ять медалей на міжнародних змаганнях

З 14 по 17 квітня на світових та європейських чемпіонатах співробітники Академії Олена Костевич, Поліна Родіонова, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова, Ігор Шимечко та Юлія Хавалджи поповнили українську скарбничку золотими та бронзовими нагородами.

На етапі Кубку світу з кульової стрільби у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Олена Костевич виборола «золото» в особистому заліку з пневматичної зброї (пістолет) на дистанції 10 м з результатом 201.7 балів. Спортсменка завоювала лідерство після стартового етапу, тож у фінальній дуелі, маючи в запасі п’ять очок перед заключними двома пострілами, з легкістю залишила за собою перше місце. Для неї ця перемога стала сьомою на етапах Кубку світу.

Дві золоті медалі також принесли Україні українські лучниці. На міжнародному турнірі Гран-Прі Європи зі стрільби із луку, який проходив у м. Софія (Болгарія), найкращий результат в індивідуальному заліку серед жінок показала Поліна Родіонова. У командних змаганнях у складі національної збірної Анастасія Павлова і Лідія Січенікова виправдали надії співвітчизників та вибороли І місце.

У ці ж вихідні на чемпіонаті Європи з важкої атлетики Ігор Шимечко завоював бронзові нагороди в індивідуальному заліку у ваговій категорії понад 105 кг (ривок) з результатом 196 кг та у загальнокомандному заліку.

«Бронзу» в особистій першості на І Олімпійському відбірковому міжнародному турнірі з вільної, греко-римської та жіночої боротьби у ваговій категорії до 53 кг також здобула Юлія Хавалджи.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів на світовій спортивній арені!

19/04/2016 14:07