БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії стали призерами чемпіонату Європи та престижних міжнародних турнірів

Наприкінці лютого співробітники Національної академії Служби безпеки України здобули нові перемоги на міжнародних змаганнях з дзюдо, вільної боротьби та кульової стрільби.

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який проходив 23-25 лютого в місті Дьйорі (Угорщина), Олена Костевич у парі із Олегом Омельчуком стала бронзовою призеркою в міксті зі стрільби з пневматичного пістолета. Окрім цього, у кваліфікації ЧЄ українська спортсменка встановила рекорд світу та Європи у новій олімпійській вправі ПП-3 (60 пострілів) з результатом 583 очка.

Порадували вітчизняних вболівальників і представники бойових видів спорту. На найпрестижнішому світовому турнірі серії «Grand Slam» з дзюдо, який відбувся в Дюссельдорфі (Німеччина), «золото» Україні виборола Дар’я Білодід – чемпіонка світу та Європи. У ваговій категорії до 48 кг дівчина здолала суперниць з Іспанії, Румунії, Монголії та бронзову чемпіонку Олімпійських ігор-2012 з Угорщини. Також призером цих змагань став відомий дзюдоїст Георгій Зантарая, здобувши «срібло» у ваговій категорії до 67 кг.

Ще одну перемогу в українську скарбничку приніс співробітник Академії Олександр Хоцянівський. На ХХІІ Київському міжнародному турнірі з боротьби, в якому взяли участь спортсмени 38 країн, український борець здобув «золото» на змаганнях з вільної боротьби у важкій вазі (до 125 кг).