БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії стали переможцями етапу Кубку світу та етапу «Діамантової ліги»

Дві золоті та одну бронзову нагороди на міжнародних спортивних змаганнях здобули співробітники Національної академії СБУ за минулий тиждень.

Так, на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях у Китаї олімпійська чемпіонка Ольга Харлан виборола перемогу в особистому заліку. У вирішальному поєдинку за «золото» українка з рахунком 15:11 подолала суперницю – олімпійську чемпіонку 2012 року Кім Джийон. Вже вдруге у цьому сезоні вітчизняній шаблістці вдається лідирувати на етапі Кубку світу.

Прославив Україну у Китаї і чемпіон світу Богдан Бондаренко. На другому етапі міжнародного турніру з легкої атлетики серії «Діамантова ліга» він з першої спроби підкорив висоту 2,28 м, завдяки чому здобув переможне «золото» змагань.

Та це не єдина нагорода українських легкоатлетів цього тижня. На міжнародному турнірі у Німеччині Євген Гуцол на дистанції 400 м виборов третє місце і почесну «бронзу».

Вітаємо наших спортсменів з високими здобутками і бажаємо їм успішних виступів на Олімпійських іграх-2016!

17/05/2016 10:29