БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники Академії провели Уроки мужності у школах, де навчалися загиблі Герої СБУ

Співробітники Академії провели Уроки мужності у школах, де навчалися загиблі Герої СБУ

На Київщині офіцери Національної академії Служби безпеки України провели Уроки мужності для учнів шкіл, у яких навчалися загиблі воїни спецслужби – полковник Андрій Кузьменко, підполковник Володимир Шкіра, старший прапорщик Марко Шпак та позаштатний співробітник СБУ Андрій Галущенко.

 

З нагоди Дня захисника України представники НА СБУ відвідали школи № 271, №272, №286 міста Києва та загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у селі Кожанка Фастівського району, щоб розповісти молодому поколінню правду про гібридну війну на Сході України, роль та завдання Служби безпеки України в ній.

 

Під час заходу офіцери Академії продемонстрували учням фільм СБУ «4 роки в АТО» та відеосюжети з циклу «Пам’ятаємо», створеного колективом Академії, про випускників їхніх шкіл – співробітників Служби безпеки, які вірно і віддано боролися з ворогом та робили все для захисту Батьківщини. У багатьох школах на їх честь встановлені меморіальні дошки та стели.

 

Співробітники НА СБУ наголосили, що патріотизм молоді сьогодні має гартуватися і формуватися  не лише зі сторінок історії української держави, а й із прикладів сучасних Героїв, які захищали та продовжують захищати Україну від ворога заради перемоги та відновлення миру.

 

  

13/10/2018 13:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua