БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії підкорили нові спортивні вершини та встановили світовий рекорд

Співробітники НА СБУ Маркіян Івашко та Анастасія Павлова на Гран-прі Європи зі стрільби з лука встановили світовий рекорд у змішаних змаганнях, а Любов Басова виборола свою п’яту медаль на чемпіонатах Європи з велоспорту на треку.

На відкритому Гран-Прі Європи зі стрільби з лука українські лучники Маркіян Івашко та Анастасія Павлова у кваліфікаційному раунді міксу показали результат у 1343 очок, який став новим світовим рекордом. А вже в олімпійському раунді у командних змаганнях серед змішаних пар нашим спортсменам вдалося вибороти бронзову медаль.

Крім того, Маркіян Івашко у складі чоловічої збірної команди України також здобув срібну нагороду, поступившись білоруським колегам.

Загалом у цьогорічних змаганнях взяли участь 281 кращих спортсменів із 34 країн Європи.

Порадували вболівальників і українські велосипедистки. Любов Басова у дуеті з Оленою Стариковою також виборола срібні нагороди в командному спринті на ЧЄ. У кваліфікації вони були лише третіми. Але обійшовши представниць Латвії, їм вдалося вийти у фінал. У вирішальному заїзді українки поступилися суперникам лише на 1,3 секунди.

Колектив Академії вітає колег із високими спортивними досягненнями!

06/08/2018 12:41