БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії – фехтувальниця Ольга Харлан та дзюдоїстка Дар’я Білодід здобули першість на престижних світових турнірах

Етап Кубка світу з фехтування на шаблях у Сант – Нікласі (Бельгія) та світовий Гран-прі з дзюдо в Гаазі (Нідерланди) увінчалися переможним «золотом» для кращих українських спортсменок – співробітників НА СБУ Ольги Харлан та Дар’ї Білодід.

Олімпійська чемпіонка 2008 року з фехтування на шаблях у Пекіні, володарка «бронзи» Олімпіади-2012 у Лондоні, дворазова призерка Літніх Олімпійських ігор-2016 у Ріо,  п'ятикратна чемпіонка світу та лідер української збірної шаблісток Ольга Харлан продовжує підкорювати спортивні вершини.

На другому етапі світового Кубка в Бельгії співробітниця Національної академії Служби безпеки України здобула беззаперечну перемогу в індивідуальній першості з фехтування на шаблях, здолавши у півфіналі російську олімпійську чемпіонку Яну Єгорян з рахунком 15:5, а у фіналі – віце-чемпіонку Європи італійку Росселлу Грегоріо (15:6).

Надзвичайний здобуток до скарбнички національної гордості принесла й українська дзюдоїстка Дар’я Білодід. Виступаючи у ваговій категорії до 48 кг, вона була єдиною представницею України на заключному в сезоні світовому турнірі серії Гран-прі з дзюдо в Нідерландах. Тим не менш, у вирішальному поєдинку їй вдалося побороти казахстанську спортсменку Отгонцецег Галбадрах – другу дзюдоїсту планети і бронзову призерку Олімпійських ігор у Ріо та чемпіонату світу в Будапешті. Таким чином, Дар’ї Білодід вдалося взяти реванш за поразку на чемпіонаті світу у Будапешті та досягти максимального результату, вперше отримавши золоту медаль на змаганнях такого рівня.

Колектив Академії щиро вітає спортсменок та їх наставників з блискавичними досягненнями та бажає впевнено крокувати до нових заповітних звершень!

20/11/2017 18:31