БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії СБУ вибороли дві срібні медалі на Kyiv Euro Marathon-2017

Співробітники Академії СБУ вибороли дві срібні медалі  на Kyiv Euro Marathon-2017

До Дня Києва на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» відбувся другий міжнародний Kyiv Euro Marathon, який зібрав більше 2500 бігунів із 15 країн світу.

Вихованці та співробітники Національної академії СБУ вже вдруге беруть участь у цих спортивних змаганнях. Цьогоріч 125 юнаків та дівчат навчального закладу випробували свої сили на дистанції 6 км. Двоє із них увійшли в десятку кращих у чоловічому та жіночому турнірах.

Та найвищий результат Академії на Kyiv Euro Marathon-2017 показали наші співробітники. Викладач кафедри спеціальної спортивної та бойової підготовки Михайло Богданов, який займається легкоатлетичною підготовкою молоді, блискуче виступив на забігу EURO 12K. За перемогу на 12-кілометровій дистанції боролися понад 300 спортсменів, серед яких чимало професійних бігунів. Представнику Академії вдалося подолати маршрут за 39 хв. 26 сек. і вибороти срібну медаль міжнародних змагань. Нагадаємо, що минулого року наш спортсмен зайняв третє місце на цій же дистанції.

Крім того, друге місце у забігу на 6 км з-поміж 460 учасників зайняв іще один співробітник Академії – Микола Д., який дістався фінішу за 21 хв. 54 сек.

Вітаємо наших призерів та учасників з успішними спортивними стартами!

29/05/2017 15:02