БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії СБУ – призери чемпіонатів Європи серед юніорів

20-21 жовтня українські спортсмени тріумфували на престижних європейських турнірах: Віталій Воронцов виборов «срібло» ЧЄ з дуатлону, а Дмитро Сухоцький став бронзовим призером ЧЄ з важкої атлетики.

«Ibiza Multisport 2018» (Ібіца Мультиспорт 2018, Іспанія) – одні з наймасштабніших європейських змагань з дуатлону, акватлону й крос-триатлону. Співробітник Національної академії Служби безпеки України Віталій Воронцов впевнено здолав спринтерську дистанцію дуатлону (біг 5 км, велогонка 20 км і біг 2,5 км) та став другим серед юніорів.

У ці ж дні на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в польському місті Замосць серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років у складі збірної України виступив Дмитро Сухоцький. Він завоював ІІІ місце у ваговій категорії до 62 кг, виконавши поштовх штанги вагою 150 кг.

Вітаємо наших юних спортсменів та бажаємо успіхів і беззаперечних перемог!

23/10/2018 10:02