БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники Академії СБУ привітали країну з початком весни яскравими спортивними перемогами

У перші дні березня спортсмени Національної академії Служби безпеки України здобули високі нагороди на міжнародних змаганнях зі стрільби з лука, легкої атлетики та  вільної боротьби.

Національна жіноча збірна зі стрільби з лука, до складу якої увійшли співробітниці НА СБУ – Лідія Січенікова, Поліна Родіонова та Анастасія Павлова, стала бронзовим призером чемпіонату Європи-2019, що проходив з 26 лютого по 2 березня 2019 року в турецькому місті Самсун. У заключний день змагань представниця збірної Лідія Січенікова ще додала до скарбниці нагород України срібну медаль в особистому заліку.

Також слід відзначити Андрія Проценка, який посів ІІ місце в стрибках у висоту (з результатом 2,26 м) на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні у місті Глазго (Шотландія). Співробітник нашого вишу приніс збірній команді України єдину срібну нагороду на цих змаганнях.

На рейтинговому турнірі в Болгарії з вільної та жіночої боротьби пам'яті Дана Колова і Ніколи Петрова українська борчиня, Чемпіонка світу-2014, дворазова чемпіонка Європи Юлія Ткач здобула золоту медаль у ваговій категорії до 62 кг. У фінальній сутичці вона здолала чинну чемпіонку світу й господарку турніру Ясен Тайбе.

Ці змагання – вагома заявка на літні Олімпійські ігри-2020 в Токіо. Успішними виступами на них відзначились і представники української чоловічої збірної з вільної боротьби, співробітники Академії Валерій Андрійцев (у категорії до 97 кг) та Олександр Хоцянівський (у ваговій категорії до 125 кг). Вони завоювали срібні нагороди в особистій першості.

Пишаємося нашими чемпіонами та бажаємо омріяних перемог на світових спортивних вершинах!

04/03/2019 16:50