БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітники Академії Ольга Харлан та Андрій Проценко вибороли золото і бронзу на світових першостях

Найкраща спортсменка 2016 року Ольга Харлан на етапі Кубку Світу з фехтування в Тунісі виборола перемогу, а відомий український легкоатлет Андрій Проценко здобув бронзу у стрибках у висоту на Діамантовій лізі.

На перших змаганнях після операції на плече і семи місяців реабілітації олімпійська чемпіонка показала блискучий результат. Ольга впевнено пройшла у фінал, обігравши росіянку Яну Єгорян з рахунком 15:12. У заключному поєдинку турніру співробітниці Академії також вдалося перемогти з великим відривом угорку Анну Мартон і здобути «золото».

Цього ж дня ще один співробітник Академії Андрій Проценко поповнив національну скарбничку бронзовою нагородою. На другому етапі «Діамантової ліги»" в Шанхаї український легкоатлет показав кращий результат сезону в стрибках у висоту — 2.27 метра. Для нього це вже другий виступ у Діамантовій лізі цього року. Нагадаємо, що на  літніх Олімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро Андрій Проценко посів четверте місце.

Вітаємо наших спортсменів з високими досягненнями, якими пишається уся Україна!

15/05/2017 09:30