БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітники Академії Олександр Хоцянівський та Олена Костевич принесли Україні нові нагороди на ЧС та ЧЄ

Відомий борець Олександр Хоцянівський завоював четверту для нашої країни медаль на чемпіонаті світу в Казахстані, здобувши третє місце у ваговій категорії 125 кг.

Український спортсмен в 1/16 фіналу переміг представника Вірменії Левана Берянідзе (3:2), в 1/8 – здолав росіянина Алана Хугаєва (4:3), а в 1/4 – поборов іранця Ядоллаха Мохебі (3:2). Поступився Олександр лише  майбутньому чемпіону Гено Патріашвілі з Грузії (2:6).

У поєдинку за бронзу капітан української команди виборов перемогу у спортсмена із Сирії Баджа Хутаба (5:1). Медаль ЧС-2019 стала путівкою для участі Олександра на Олімпійських іграх-2020 у Токіо.

Ще одна співробітниця Академії Олена Костевич у змаганнях змішаних команд виборола «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті Європи у Болоньї. Зокрема, у дуеті з Павлом Коростильовим вони стали другими зі стрільби з стандартного малокаліберного пістолета на 25 м, а в парі з Олегом Омельчуком вибороли третє місце у вправі з пістолета на 50 м.

Вітаємо наших співробітників із заслуженими нагородами та бажаємо нових спортивних досягнень!

23/09/2019 14:12