БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітникам СБУ, які загинули під час АТО, присвятили чемпіонат із боротьби самбо

У Національній академії Служби безпеки України провели чемпіонат зі спортивного та бойового самбо, присвячений пам’яті співробітників СБУ, які загинули під час проведення АТО у Донецькій та Луганській областях.

«Серед військовослужбовців Служби безпеки, які віддали свої життя за Україну, були кращі спортсмени нашої держави. Так, Герой України Руслан Лужевський – майстер спорту зі стрільби і рукопашного бою, а наш випускник Віктор Мандзик – майстер спорту України з боксу та КМС з кікбоксингу. Сьогодні учасники змагань присвячують свої перемоги усім загиблим Героям», – наголосив організатор заходу, завідувач кафедри спеціальної фізичної та бойової підготовки НА СБУ Євтушенко В.В.

У чемпіонаті взяли участь студенти та курсанти Академії, зокрема, групу спортивного самбо представили 50 борців, групу бойового самбо – 30. Змагалися спортсмени у 6 вагових категоріях – від 62 до 100 кг і вище.

За словами суддів національної категорії, які оцінювали учасників чемпіонату, молодь Академії продемонструвала високий рівень підготовки, майстерну техніку, витривалість і вміння долати труднощі заради досягнення результату.

Кращих самбістів НА СБУ було нагороджено грамотами і медалями. А почесний кубок чемпіонату вибороли курсанти 4 курсу, які перемогли за кількістю здобутих призових місць.

30/11/2015 08:29