БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітник Академії СБУ Іван Стребков – чемпіон «Ветеранської десятки» Wizz Air Kyiv City Marathon 2019

Співробітник Академії СБУ Іван Стребков – чемпіон «Ветеранської десятки» Wizz Air Kyiv City Marathon 2019

У рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 представники Національної академії Служби безпеки України разом із іншими військовими та ветеранами взяли участь у забігах «Ветеранська десятка» (10 км) та «Security Cup» (5 км).

 

Співробітник НА СБУ Іван Стребков став переможцем «Ветеранської десятки», подолавши дистанцію за 30 хв 10 сек. Пліч-о-пліч із ним бігли близько 300 курсантів, військових, волонтерів, а також ветерани війни на Сході України. Мета акції – привернути увагу до учасників бойових дій, сприяти їх фізичній та психологічній реабілітації.

 

Також збірна команда Академії стала четвертою з восьми команд-представників правоохоронних органів України на складній дистанції «Security Cup». Кожну команду представляли четверо кращих бігунів. У першу трійку увійшли атлети Національної Гвардії України, Північного Київського територіального управління Національної гвардії України та Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

 

Маршрут Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 пролягав історичною та центральної частинами столиці й об’єднав 17 000 спортсменів з 61 країн світу.

 

Вітаємо кращих атлетів Академії та бажаємо нових рекордів та перемог!

07/10/2019 17:46
◄ Повернутись