БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітник Академії СБУ легкоатлет Богдан Бондаренко переміг на етапі «Діамантової ліги» в Римі

Український стрибун у висоту Богдан Бондаренко здобув «золото» на четвертому етапі «Діамантової ліги» з легкої атлетики в Римі, повторивши кращий результат сезону у світі – 2 м 31 см.

Для бронзового призера Олімпійських ігор-2016, чемпіона світу, володаря національного рекорду Богдана Бондаренка цей турнір став другим стартом після дворічної перерви через травму й першим за три роки тріумфом на масштабних міжнародних змаганнях.

Наш стрибун посів І місце з кращим результатом сезону в світі – 2 м 31 см. На 3 сантиметри відстали його головні конкуренти – сирієць Майд Еддін Газаль та Максим Недосєков із Білорусії.

Вітаємо співробітника Академії з перемогою!

10/06/2019 10:55