БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітник Академії СБУ Віталій Воронцов здобув друге місце на Кубку Європи з тріатлону

Співробітник Академії СБУ Віталій Воронцов здобув друге місце  на Кубку Європи з тріатлону

Найсильніші тріатлоністи із 24 країн світу приїхали в Дніпро змагатися за медалі на Кубку Європи з тріатлону. Серед 160 професіоналів виступав і співробітник НА СБУ Віталій Воронцов, який представляв Україну в юніорських змаганнях.

За програмою турніру спортсмени проходили три етапи: плавання (750 м), велогонка (20 км) та біг (5 км). За словами нашого співробітника, плавання було найскладнішим через хвилі, але підтримка вболівальників мотивувала його досягти кращого результату. Тож серед 23 спортсменів-юніорів Віталій Воронцов здобув срібну медаль і піднявся на другу сходинку переможного п’єдесталу. Перше місце виборов представник Угорщини, третє – триатлет із Білорусії.

Вітаємо нашого спортсмена із черговою знаковою нагородою!

11/06/2019 17:29