БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітник Академії СБУ Віталій Воронцов виборов дві нагороди на Чемпіонаті світу з триатлону

На світовій першості з неолімпійських видів триатлону ITU Multisport World Championship-2019 в Понтеведрі (Іспанія) співробітник Національної академії Служби безпеки України Віталій Воронцов став срібним призером із дуатлону та бронзовим із акватлону.

У перший день турніру спортсмен змагався за титул чемпіона з провідними дуатлоністами світу серед юніорів. Перегони складалися з трьох етапів: біг на дистанції 5 км, потім 20 км велогонки й знову біг на 2,5 км.

Віталій відчайдушно боровся до останнього, проте на декілька секунд поступився іспанському спортсменові Серхіо Бакстеру Кабрері. Але перевага співробітника Академії над бронзовим призером бельгійцем Джані Ван дер Брюком склала аж одну хвилину.

На першості з акватлону (5 км біг – 1 км плавання) співробітнику НА СБУ також вдалося потрапити на п’єдестал. За підсумками змагань він здобув «бронзу», пропустивши поперед себе лише господарів траси – іспанців Естебана Басанту та Хорхе Гонсалеса.

Вітаємо Віталія Воронцова та бажаємо успіхів у наступних стартах!

06/05/2019 10:16