БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітниця НА СБУ Олена Костевич стала чемпіонкою світу з кульової стрільби

Співробітниця НА СБУ Олена Костевич стала чемпіонкою світу  з кульової стрільби

У День фізичної культури і спорту України чемпіонка та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Костевич перемогла на чемпіонаті світу з кульової стрільби в дисципліні малокаліберний пістолет на дистанції 25 метрів. У  її спортивній кар’єрі це перше «золото» в цій вправі.

У фіналі вона змагалася з досвідченою росіянкою Віталіною Бацарашкіною. Вони показали однаковий результат і переможця змогли визначити лише за третьою перестрілкою. Більш витриманою з різницею в один влучний постріл перемогла наша спортсменка.

Олена Костевич першою з українських спортсменів на цих змаганнях завоювала дві ліцензії на участь в ХХХІІ Олімпійських іграх 2020 року в Токіо (Японія) в стрільбі з малокаліберної (МП-5) та пневматичної зброї (ПП-3).

Президент України Петро Порошенко привітав Олену Костевич з  яскравою перемогою на чемпіонаті світу: «Неймовірний подарунок від Олени для всіх українців!».

Вітаємо нашу спортсменку із найвищою нагородою і бажаємо нових спортивних досягнень!

11/09/2018 09:19