БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітниця Академії Валентина Семеренко – володарка премії «Герої спортивного року – 2015»

Співробітниця Академії Валентина Семеренко – володарка премії  «Герої спортивного року – 2015»

На X Всеукраїнській церемонії нагородження «Герої спортивного року» були оголошені імена кращих спортсменів 2015, серед яких відома біатлоністка – співробітниця Національної академії Служби безпеки України Валентина Семеренко.

 

У трійці претендентів на титул «Найкраща спортсменка року» була іще одна співробітниця навчального закладу національної спецслужби – борчиня Юлія Ткач. Але дві золоті й одна бронзова медалі чемпіонату світу та Європи, здобуті Валентиною Семеренко у минулому році, забезпечили їй найвище національне визнання.

 

Голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вручили біатлоністці ексклюзивну статуетку – «спортивний Оскар», а також подякували усім чемпіонам, які своїми перемогами об’єднують нашу країну.

 

«Дуже важливо, коли ми перемагаємо не лише на фронтах, але й на спортивних змаганнях. Коли на честь ваших перемог, на честь ваших зусиль здіймається прапор нашої держави і звучить гімн. Мільйони українців вдячні за це», – підкреслив Міністр молоді та спорту України.

 

За результатами голосування більше 250 спортивних мас-медіа, кандидатами у номінації «Найкраща команда року» також стали двоє співробітниць Академії – шаблістка Ольга Харлан та шпажистка Яна Шемякіна у складі жіночих збірних України з фехтування, виступи яких у 2015 році були високо оцінені експертами. Так, жіноча збірна України з фехтування на шаблях у минулому році виборола повний комплект медалей – «срібло» чемпіонату світу, «бронзу» чемпіонату Європи та «золото» І Європейських ігор. Команда шпажисток у 2015 стала бронзовою призеркою чемпіонату світу.

 

Бажаємо співробітницям Академії нових національних, міжнародних та олімпійських нагород!

12/04/2016 12:35
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua