БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітниця Академії СБУ Ольга Харлан завоювала для України першу бронзову медаль ХХХІ Олімпійських ігор

Відома фехтувальниця – спортсменка Служби безпеки України Ольга Харлан принесла національній збірній другу медаль Олімпіади. У поєдинку за «бронзу» в індивідуальному турнірі з фехтування на шаблях серед жінок  українка перемогла французьку суперницю Манон Брюне із рахунком 15:10.

У малому фіналі наша співвітчизниця виявилася сильнішою за француженку Манон Брюне. З самого початку сутички Харлан захопила перевагу, однак потім суперниця зрівняла рахунок – 9:9. Але Ольга зуміла зібратися і не залишила шансів французькій фехтувальниці.

У колекції Ольги Харлан це вже третя олімпійська медаль – у 2008 році вона здобула «золото» у командній першості, а в 2012-му виборола бронзову нагороду в особистому заліку.

Колектив Академії щиро вітає колегу із першою медаллю у Ріо та бажає спортивних успіхів у командних змаганнях!

09/08/2016 09:08