БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітниця Академії СБУ Любов Басова стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з велотреку

Співробітниця Академії СБУ Любов Басова стала бронзовою призеркою  на чемпіонаті Європи з велотреку

На чемпіонаті Європи-2017 з велоспорту, який проходив 19-24 жовтня у Берліні (Німеччина), велосипедистка Любов Басова виборола «бронзу» у жіночому кейріні.

Загалом на змаганнях Україна здобула одну срібну і три бронзові нагороди – найкращий результат в історії виступів національної збірної на чемпіонатах Європи з треку.

У передостанній день змагань діюча чемпіонка Європи та співробітниця Академії Любов Басова показала чудовий результат, поступившись лише Крістині Фогель з Німеччини і Сімоне Крупецкайте з Литви.

У колекції титулованої велосипедистки вже є п’ять медалей з п’яти чемпіонатів Європи та почесне «золото», здобуте на заключному етапі Кубка світу-2017 у Лос-Анжелесі (США).

Щиро вітаємо нашу спортсменку з успішним виступом і бажаємо подальших перемог!

25/10/2017 06:37