БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітниця Академії Ольга Харлан дала олімпійські настанови молоді

Співробітниця Академії Ольга Харлан дала олімпійські настанови молоді

У Національній академії Служби безпеки України відбулася зустріч курсантів з Героїнею спортивного року-2016 – олімпійською чемпіонкою та призеркою з фехтування на шаблях Ольгою Харлан.

 

Від імені усього колективу із здобуттям українського спортивного Оскару спортсменку привітав ректор навчального закладу Сергій Кудінов, який наголосив, що колектив Академії завжди вболіває за неї на змаганнях. Він також підкреслив, що Ольга Харлан досягнула найвищих спортивних вершин завдяки своїй працелюбності, цілеспрямованості і є прикладом мотивації для кожного.

Співробітниця Академії Ольга Харлан, яка вже 17 років займається фехтуванням, розповіла молоді про початок своєї кар’єри, перші успіхи і перемоги. Особливу увагу спортсменка акцентувала на останніх Олімпійських іграх в Ріо, звідки вона привезла дві медалі. Ольга поділилася, що найважча боротьба завжди йде за бронзову медаль: «Ти начебто у фіналі, але чи вдасться тобі залишитись у трійці лідерів. Все залежить від останнього бою». Фехтувальниці довелося боротися за третє місце у Лондоні та Ріо і двічі переможно.

 

Курсанти Академії мали багато запитань до олімпійської чемпіонки, цікавились її графіком тренувань, вимогами і обмеженнями, найближчими планами, уподобаннями та мотивацією. Ольга зізналась, що саме такі зустрічі, увага, підтримка українців є найкращим стимулом для неї та її колег. «У Ріо ми відчували сильну підтримку України. І для нас це дуже важливо. Не завжди у нас виходить перемагати, але ми працюємо над собою. Неможливо досягнути результату просто сидячи на лавці», – зазначила вона.  

 

Спортсменка СБУ розповіла, що після операції на праву руку активно готується до відповідальних стартів – першого етапу Кубку світу і етапу Гран-прі в Москві, де перемагала два роки поспіль, чемпіонатів Європи і світу. «Хочу, щоб Гімн України лунав на весь світ», – наголосила вона.

 

Фехтувальниця подякувала молоді за цікаву зустріч і наостанок дала їм олімпійські настанови: «Мій тренер колись сказав мені – цінуй те, що маєш і добивайся більшого. Бажаю вам працювати над собою. Вірте в те, що ви робите. І найголовніше – вірте в себе».

 

Під час зустрічі ректор Академії показав Ользі Харлан нещодавно відкритий зал історії НА СБУ, де окремий стенд присвячено досягненням спортивної команди навчального закладу, членом якої є і вона. 

 

 

20/04/2017 15:30
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua