БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітниці Академії завоювали медалі на чемпіонатах Європи зі стрільби з лука та кульової стрільби

Співробітниці Академії завоювали медалі на чемпіонатах Європи  зі стрільби з лука та кульової стрільби

З 5 по 13 березня у Франції та Словенії проходили чемпіонати Європи зі стрільби з луку та кульової стрільби з пневматичної зброї, на яких співробітники Національної академії Служби безпеки України Анастасія Павлова, Лідія Січенікова та Олена Костевич вибороли три медалі.

У словенському Маріборі чемпіонка та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Костевич виборола дві срібних нагороди – в загальнокомандній першості та особистому заліку з пневматичної зброї (вправа ПП-2) на дистанції 10 метрів.

Наша спортсменка потрапила до фінальної частини змагань серед восьми найкращих стрільців континенту. За перемогу Олена Костевич боролася з екс-чемпіонкою світу сербкою Зораною Арунович, яка стала переможницею цих змагань.

У цей же час у французькому Віттелі Анастасія Павлова та Лідія Січенікова у складі жіночої збірної України здобули «бронзу» чемпіонату Європи зі стрільби з лука. У боротьбі за третє місце наші спортсменки зустрілися з російською командою, яку обіграли з блискучим рахунком – 6:0.