БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Співробітниці Академії – плавчиня Дарина Зевіна та фехтувальниця Ольга Харлан тріумфували на міжнародних змаганнях

Українка Дарина Зевіна виборола «срібло» на чемпіонаті Європи з плавання (на короткій воді), який проходив з 13 по 17 грудня в Копенгагені (Данія), а олімпійська призерка Ольга Харлан виграла етап Гран-прі Кубку світу з фехтування на шаблях в Канкуні (Мексика).

Одна з лідерів національної збірної – спортсменка Дарина Зевіна принесла Україні першу медаль чемпіонату Європи на короткій воді. У фінальному запливі на дистанції 200 метрів на спині плавчиня посіла ІІ місце, поступившись лише світовій рекордсменці, трикратній олімпійській чемпіонці угорці Катінці Хоссу.

Блискавична перемога шаблістки Ольги Харлан на змаганнях у Канкуні, які відбувалися з 15 по 17 грудня, стала другою поспіль на міжнародних змаганнях. Нагадаємо, що в листопаді українка здобула «золото» на етапі Кубка світу в Сінт-Нікласі (Бельгія). На чемпіонаті в Мексиці співробітниця НА СБУ була однією з фавориток – Ольга у півфіналі здолала олімпійську чемпіонку росіянку Яну Єгорян (15:14), а у фіналі впевнено перемогла Аріанну Ерріго з Італії (15:6).

Щиро вітаємо талановитих спортсменок та бажаємо нових перемог!

19/12/2017 11:32