БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Співробітниці Академії Олена Костевич та Наталія Лупу відзначені відомчими нагородами

Співробітниці Академії Олена Костевич та Наталія Лупу відзначені відомчими нагородами

За високі спортивні досягнення у 2015 році та сприяння поширенню серед міжнародної спільноти позитивного іміджу нашої держави керівництво Служби безпеки України відзначило нагрудним знаком «За доблесть» та Почесною грамотою СБУ співробітників Національної академії – олімпійську чемпіонку Олену Костевич і срібну призерку чемпіонату світу Наталію Лупу.

 

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби Олена Костевич виборола золоту та бронзові медалі (пневматична та малокаліберна зброя) в особистій першості, а також своїм блискучим виступом принесла збірній Україні командну перемогу.

 

Легкоатлет Наталія Лупу здобула перше місце на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, які проходили у м. Мунгйонг (Південна Корея). Українська спортсменка стала єдиною, хто подолав дистанцію 800 м менш, ніж за дві хвилини. Крім того, на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у м. Прага (Чехія) Наталія виборола бронзову медаль.

 

За дорученням керівництва СБУ, відзначення Олени Костевич та Наталії Лупу відомчими нагородами відбулося на службовій нараді за участі керівництва та науково-педагогічного складу Академії.

 

 

05/11/2015 13:48
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua