БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Спортсменки Академії СБУ вибороли «золото» та «срібло» на світових першостях

Спортсменки Академії СБУ вибороли «золото» та «срібло»  на світових першостях

На етапах Кубку світу з велотреку й біатлону українським спортсменкам і співробітницям НА СБУ Любові Басовій, Валентині та Віті Семеренко вдалося завоювати для України золоту та срібну нагороди. 

 

У Чилі українські велосипедисти здобули повний комплект медалей. Найвищу нагороду в індивідуальному спринті на треку отримала Любов Басова, впевнено здолавши російську спортсменку Дар’ю Шмельову, срібну призерку Олімпійських ігор-2016. Нагадаємо, що в листопаді Любов Басова також завоювала срібну медаль на етапі Кубку світу з велоспорту в Глазго.

 

Порадували вболівальників і збірна команда України з біатлону, до якої увійшли золотий олімпійський склад естафетної гонки Олімпіади-2014 – Олена Підгрушна, Юлія Джима, Валентина та Віта Семеренки. В Австрії у першій естафеті сезону наші зірки лижного спорту всю дистанцію були в лідерах та продемонстрували блискучу стрільбу, використавши лише п’ять додаткових патронів. Для прикладу, німецька команда, яка стала переможцем змагань, зробила дев’ять промахів у стрільбі.

 

Колектив Академії щиро вітає спортсменок з перемогами і бажає нових успішних стартів! 

11/12/2017 16:50
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua