БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Спортсмени Академії СБУ привітали Україну з Днем Незалежності срібною та бронзовою медалями

Спортсмени Академії СБУ привітали Україну з Днем Незалежності  срібною та бронзовою медалями

Співробітники Національної академії СБУ Юлія Ткач та Богдан Бондаренко вибороли для нашої країни срібну та бронзову нагороди на міжнародних спортивних змаганнях.

Напередодні Дня Незалежності України на чемпіонаті світу з боротьби вільної українська борчиня Юлія Ткач завоювала срібну медаль.

У 1/8 турніру наша спортсменка здолала призерку Європейських ігор ізраїльтянку Ілану Кратиш. У чвертьфіналі Ткач поборола росіянку Валерію Лазинську, а у півфіналі – перемогла дворазову призерку чемпіонату Європи туркеню Хафізе Шахін. Лише у вирішальному поєдинку вагової категорії до 63 кг співробітниця Академії поступилася монголці Орхон Пуревдорж.

Срібна медаль Юлії Ткач доповнила її колекцію нагород з чемпіонатів світу – «золота»-2014 і «бронзи»-2015.

Легкоатлет Богдан Бондаренко також порадував українських спортивних вболівальників. На етапі міжнародного турніру серії «Діамантова ліга», який відбувся 24 серпня у м. Цюрих, він виборов бронзову нагороду в стрибках у висоту з результатом 2 м 31 см.

Колектив Академії вітає Юлію Ткач і Богдана Бондаренка та бажає нових перемог в ім’я України!

29/08/2017 13:45