БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

«Спортивний Оскар» отримали співробітниці Академії Ольга Харлан та Дар’я Білодід

«Спортивний Оскар» отримали співробітниці Академії  Ольга Харлан та Дар’я Білодід

На ХІІ Всеукраїнській церемонії нагородження «Герої спортивного року» були обрані кращі спортсмени країни за результатами світових змагань 2017 року. Серед володарів «Спортивного Оскару» співробітниці Національної академії СБУ фехтувальниця Ольга Харлан та юна дзюдоїстка Дар’я Білодід.

Урочиста церемонія вперше відбулася в Українському домі. Привітали кращих атлетів країни віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та інші почесні гості, серед яких представники Уряду, спортивних товариств, осередків олімпійського руху.

 

Претендентами на перемогу у різних номінаціях стали троє спортсменів Служби безпеки України, які досягли найвищих вершин у минулому році.

 

За оцінками Української академії спорту та провідних спортивних журналістів Ольга Харлан, яка у 2017 році стала чемпіонкою світу з фехтування на шаблях, здобула титул «Найкраща спортсменка року» і поповнила свою величезну колекцію. У 2009, 2013, 2014 та 2017 роках шаблістка також отримувала найвищий «Спортивний Оскар».

 

До трійки претендентів на звання «Найкращої спортсменки року» потрапила і Юлія Ткач, яка минулоріч виборола «срібло» на чемпіонаті світу та «бронзу» на чемпіонаті Європи з боротьби (у ваговій категорії 63 кг).

 

Чемпіонка Європи з дзюдо (у ваговій категорії 48 кг) Дар’я Білодід, яка тріумфально стартувала на дорослих змаганнях у 2017 році, отримала титул «Олімпійська надія України».

 

Вітаємо героїв українського спорту із заслуженими нагородами і бажаємо їх нових перемог!

 

   

05/04/2018 15:32
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua