БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Спортивний Оскар-2019: у номінаціях «Героїня спортивного року» та «Народний вибір» перемогли співробітниці Академії СБУ Дар’я Білодід та Ольга Харлан

Спортивний Оскар-2019: у номінаціях «Героїня спортивного року» та «Народний вибір» перемогли співробітниці Академії СБУ Дар’я Білодід та Ольга Харлан

На ХIV церемонії нагородження «Героїв спортивного року» були відзначені кращі українські атлети, які досягнули найвищих вершин на найпрестижніших змаганнях світу у 2019 році.

 

Спортивний Оскар запроваджено Національним олімпійським комітетом України і Міністерством молоді та спорту України за участі Української академії спорту.

 

Серед цьогорічних номінантів були і співробітниці Національної академії СБУ, які у минулому році не раз радували українських вболівальників, підіймаючи синьо-жовтий стяг на світових та континентальних першостях.  

 

У номінаціях «Героїня спортивного року» та «Народний вибір» змагалися одразу дві наші спортсменки – шаблістка Ольга Харлан та дзюдоїстка Дар’я Білодід. 

 

За результатами інтерактивного голосування вболівальників «народною обраницею» стала Ольга Харлан, яка у 2019 році виборола титул чемпіонки світу, чемпіонки Європи з фехтування, володарки Кубку світу (шабля).

 

 

 

«Героїнею спортивного року-2019» за оцінками членів Української академії Спорту та відомих журналістів визнана Дар’я Білодід – наймолодша чемпіонка світу, Європи, ІІ Європейських ігор з дзюдо (48 кг). У її кар’єрі це перший Спортивний Оскар у головній номінації. 

 

Її батьки – співробітник НА СБУ Геннадій Білодід та Світлана Кузнєцова – також були обрані «Кращими тренерами року».

 

Також до трійки претендентів у номінації «Найкраща команда року» за третє місце на чемпіонаті світу в естафетній гонці пройшли жіноча збірна України з біатлону, до складу якої входять співробітниці Академії Валентина та Віта Семеренки.

 

Колектив Академії СБУ вітає нашим чемпіонок із новими нагородами, які є визнанням їхніх найвищих успіхів в українському спорті!

11/03/2020 16:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua