БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Спортивними перемогами і по-сімейному відзначили в Академії СБУ перемогу над нацизмом у Другій світовій війні

Спортивними перемогами і по-сімейному відзначили в Академії СБУ перемогу над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Національній академії Служби безпеки України відбувся спортивний турнір серед співробітників вишу та членів їх сімей під назвою «Здорова родина – щаслива країна».

 

Ректор Сергій Кудінов наголосив, що вшановувати пам'ять героїв та збиратися разом у ці травневі дні стало гарною академічною традицією: «Мені приємно, що третій рік поспіль ми проводимо спортивно-сімейний турнір, присвячений захисникам усіх часів – тим, котрі віддали життя в ім’я України, і тим, хто й зараз на передовій продовжує відстоювати свободу та справедливість на рідній землі. Як гідні нащадки воїнів-переможців сьогодні ми демонструємо незламний дух, силу волі та єдність».

 

 

Цьогоріч у спартакіаді взяли участь понад 130 дорослих та дітей, наймолодшому з яких лише 1 рік. Почесними гостями свята стали відомі українські спортсмени – переможець та призер світових і європейських змагань важкоатлет Ігор Шимечко, срібний призер Олімпійських ігор з вільної боротьби Валерій Андрійцев та чемпіонка Європи і світу з легкої атлетики Наталія Лупу.

 

Після урочистого відкриття на учасників змагань чекало найцікавіше – конкурси, квести, естафети та спортивні ігри, які не залишили на лавці запасних жодного спортсмена. А для наймолодших організували конкурс дитячих малюнків «Щаслива країна», де малюки проявили усю свою фантазію.

 

 

Також під час турніру охочі оглянули виставку зброї і військового спорядження, де інструктори провели майстер-класи зі складання-розкладання парашуту та збирання-розбирання автоматів.

 

Вперше на спортивному заході було проведено заняття по наданню невідкладної допомоги.

 

Переможцям з усіх видів змагань Сергій Кудінов та Наталія Лупу вручили медалі, кубки, дипломи й сувеніри на згадку. А наприкінці, за традицією, колектив Академії почастували смачним козацьким кулішем та солодощами.

 

09/05/2019 20:01
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua