БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Шевченкове слово – взяте в основу!

Шевченкове слово – взяте в основу!

У Національній академії СБ України відбулося відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

Близько тридцяти кращих знавців української мови серед курсантів та студентів Академії взяли участь в першому (академічному) турі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться відповідно до Указу Президента України № 928 від 30 вересня 2010 року. Мета конкурсу – сприяти популяризації української мови й літератури, підвищення мовної культури та вшанування великого Кобзаря.

 

Перший проректор Олександр Фармагей у своєму виступі перед молоддю НА СБУ зазначив, що українська мова пережила безліч репресій: «Здатність слова Кобзаря відроджувати віру українців у власну долю, власну правду – незмінна, а наш народ є вічним, допоки нащадки Тараса Григоровича промовляють його віршами до всієї України».

 

Після читання поезій учасники приступили до написання творчих робіт за темами: «Україна – це особистості, які творять її історію» та «Слово Тараса Шевченка на сторожі української державності».

 

Конкурс для студентів і курсантів ВНЗ I-IV рівня акредитації проходитиме в три етапи з листопада до березня. Переможцям фінального туру, які наберуть найбільшу кількість балів, МОН рекомендуватиме призначення стипендій Президента України.

 

 

20/10/2017 15:30
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua