БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

СБУ провела в Одесі благодійний захід, присвячений загиблим співробітникам спецслужби

СБУ провела в Одесі благодійний захід, присвячений загиблим співробітникам спецслужби

В Одесі у рамках всеукраїнського благодійного туру колектив Національної академії СБУ провів вечір пам’яті загиблих Героїв Служби безпеки України.

 

Захід, який відбувся в одеському Будинку офіцерів за підтримки Управління СБ України в Одеській області, відвідали очільники міста та області, керівники правоохоронних органів регіону, колеги загиблих співробітників, студенти і курсанти навчальних закладів та представники громадськості.

 

Ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов розповів присутнім про мету проведення цієї благодійної акції та висловив вдячність мешканцям Одеси за теплий прийом. «Вся Україна пам’ятає, як одесити зламали кремлівські окупаційні плани і не допустили до себе «русcкій мір», – наголосив керівник Академії перед початком вистави-реквієму курсантів «Війна без строку…». Він переконаний, Одеса довела, що живе Україною, а її захисники борються за збереження нашої незалежності на східних рубежах.

 

За словами Сергія Кудінова, ідея постанови належить співробітникам та курсантам навчального закладу, які приділяють значну увагу увічненню пам’яті загиблих співробітників СБУ. Від імені Героїв спецслужби, котрі першими стали на захист української землі, молодь оживила на сцені їхні життєві історії. Обірвані війною мрії захисників, їх прагнення і характери колеги відтворили і у фільмі, на фоні якого йшла вистава.

 

  

 

Незабутні враження та емоції у відвідувачів благодійного заходу також викликала виставка портретів загиблих співробітників української спецслужби «Невидима варта», автором якої є представниця Академії СБУ Леся Шиденко. Ці картини довершили героїчні образи захисників України.

 

  

 

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов після завершення вистави подякував організаторам вечора та наголосив, що такі акції потрібно проводити якомога частіше: «Пам'ять про наших воїнів робить нас сильнішими. Ці Герої мали бути серед нас, але вони обрали долю захисників і пішли обороняти нашу країну».

 

Керівник Управління СБУ в Одеській області Сергій Батраков та ректор Національної академії Сергій Кудінов передали зібрані під час заходу кошти начальнику Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Роману Кальчуку на реабілітацію учасників АТО. Вони подякували лікарям та волонтерам, які вже більше двох років ведуть свою війну – війну за життя кожного пораненого бійця, яких привозять з передової.

 

  

 

06/02/2017 14:42
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua