БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Рокам ніколи пам’яті не стерти: 73-я річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Рокам ніколи пам’яті не стерти: 73-я річниця Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні

У День пам’яті та примирення у Національній академії СБУ згадали про страшні наслідки Другої світової війни та героїзм українського народу в боротьбі проти нацизму.

 

На зібранні колективу навчального закладу ректор Сергій Кудінов зачитав звернення Голови СБУ Василя Грицака, де наголошено, що українська спецслужба вшановує світлу пам'ять полеглих героїв Другої світової війни, віддає шану її ветеранам, які своєю перемогою над агресором здобули омріяний мир та право народів на вільний розвиток і процвітання, заклали підвалини майбутнього європейського вибору України.

 

«Ми маємо пам’ятати, що є нащадками героїв, котрі боронили наш край у 40-х роках й сучасниками тих, хто відстоює свободу й незалежність рідної землі зараз», – додав керівник Академії.

 

Співробітники та молодь у хвилині мовчання вшанували переможців і вклонилися пам’яті захисників України всіх часів.

 

Талановиті курсанти Академії з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні також підготували виставу-реквієм «Жіночі історії війни: вони боролися за українську землю». У ній вони довели, що героїзм на війні притаманний не лише чоловікам, розповівши про реальні долі п’яти українських жінок. Зокрема, санітарки та командира взводу морської піхоти Євдокії Завалій, стрільця-снайпера Людмили Павліченко, матері-героїні Євдокії Лисенко, доньки підпільниці ОУН УПА Мотрони Вацеби та киянки з єврейської сім’ї Гені Баташевої, яка дивом врятувалася від розстрілу в Бабиному яру. 

 

  

08/05/2018 18:28
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua