БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Ректор Академії взяв участь у шкільній лінійці-реквієм, присвяченій пам’яті Героя України Олександра Аніщенка

Ректор Академії взяв участь у шкільній лінійці-реквієм,  присвяченій пам’яті Героя України Олександра Аніщенка

На запрошення керівництва Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка ректор Національної академії СБУ взяв участь у лінійці-реквієм, яка відбулася на треті роковини загибелі полковника СБУ.

 

У рідну школу альфівця, де він навчався та працював учителем фізичного виховання, вшанувати його пам’ять прийшли родина та бойові побратими, мер міста, однокласники і друзі.

 

Колеги із Управління СБУ у Сумській області та друзі Олександра Аніщенка розповіли школярам, яким він був у роки юності та під час служби, про його героїзм і подвиги. Видатного випускника сумської школи знав і ректор Академії Сергій Кудінов, який навчався разом із ним на курсах підвищення кваліфікації в Києві. Очільник вишу наголосив, що Олександр був винятковою людиною і професіоналом своєї справи, який пожертвував життям для безпеки держави. «Ваша школа носить ім’я справжнього Героя. Ви маєте пишатися таким випускником. Беріть з нього приклад і пам’ятайте про його подвиг заради нас усіх, заради миру в нашій Україні», – зазначив Сергій Кудінов.

 

Світлу пам’ять Героя учасники лінійки вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, відкритої на будівлі школи. Учні також присвятили Олександру Аніщенку вірші та музичні композиції.

 

  

06/05/2017 17:15
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua