БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Радники КМЄС з Польщі та Данії провели майстер-класи для курсантів Академії СБУ

Радники КМЄС з Польщі та Данії провели майстер-класи для курсантів Академії СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відбулася зустріч майбутніх офіцерів української спецслужби із представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування цивільного сектору безпеки України Даріушем Войчіком та Мортеном Хольдом.


Під час заходу міжнародні експерти розповіли курсантам про етапи формування і специфіку роботи правоохоронних органів та спецслужб їх країн. Майстер-класи проходили польською та англійською мовами.


«При впровадженні реформ, звісно, враховується іноземний досвід. Польща, наприклад, взяла за основу шведську модель, але кожна держава унікальна, тож будь-які зміни слід адаптувати під конкретну країну», – наголосив радник КМЄС Дауріш Войчік. Водночас експерт підкреслив, що дотримання прав і свобод людини в діяльності органів безпеки є незмінним пріоритетом.

 

 


Представник Служби безпеки і розвідки Данії Мортен Хольд ознайомив вихованців Академії зі структурою і основними напрямами роботи датської спецслужби, яка входить до складу Нацполіції. Окрему увагу він акцентував на важливості проведення аналітики і превентивних заходів.


«Оцінка загроз на основі класифікованого аналізу відкритої інформації допомагає попередити терористичні акти та інші тяжкі злочини. А якісні превентивні заходи економлять людські та соціально-економічні ресурси», – зазначив представник Данії.


Курсанти також дізналися про роботу із виявлення та попередження терористичних загроз в європейських країнах, особливості забезпечення прозорості зі збереженням конфіденційності у діяльності спецслужб, а також про специфіку підготовки співробітників для сектору безпеки.

 

 

 

04/03/2020 15:17
◄ Повернутись