БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Продовжуємо вивчати європейський досвід діяльності спеціальних служб: приклад Франції

Продовжуємо вивчати європейський досвід діяльності спеціальних служб: приклад Франції

У рамках міжнародного співробітництва в Національній академії СБУ відбулася чергова зустріч курсантів та науково-педагогічного складу з представниками Консультативної місії Європейського Союзу з питань державної безпеки Морісом Гріпоном та Максимом Будаковим.

 

Досвідчені фахівці у сфері безпеки, поліцейської діяльності, судової системи, боротьби з корупцією, дотримання прав людини, зв’язків із громадськістю вже не вперше діляться із вихованцями та співробітниками Академії європейською практикою реформування сектору цивільної безпеки. 

 

Цього разу темою зустрічі став досвід взаємодії спецслужб країн ЄС та громадянського суспільства на прикладі Франції. Радник з питань державної безпеки Моріс Гріпон також представив учасникам заходу доповідь про Сімону Вей (Вейль, 1927-2017) – французьку жінку-політика та першу жінку, яка очолювала Європейський парламент. Він акцентував увагу присутніх на необхідності забезпечення гендерної рівності, в тому числі в лавах спеціальних служб.

 

Інтерактивний діалог французькою мовою збагатив курсантів Академії новими знаннями про напрями діяльності КМЄС в Україні та механізми забезпечення прав людини у роботі європейських спецслужб, а також став для них цінним практичним досвідом спілкування на професійні теми з громадянином Франції.

 

Представники Місії побажали курсантам НА СБУ бути не просто кваліфікованими фахівцями, але й справжніми носіями національної гідності та кращих європейських цінностей, спроможними вже зараз брати активну участь у процесах реформування сектору безпеки України.

01/08/2018 16:29
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua