БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Продовжуємо традиції: сімейні спортивні змагання Академії до Дня перемоги над нацизмом

Продовжуємо традиції: сімейні спортивні змагання Академії до Дня перемоги над нацизмом

На честь 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Національній академії СБУ проведено спортивний турнір серед співробітників та членів їх сімей «Тато, мама, я – спортивна родина».

 

Вже другий рік поспіль у сімейних змаганнях беруть участь близько 150 дорослих і дітей. «Ми започаткували цю нову для Академії традицію заради того, щоб ще раз згадати і віддати шану усім захисникам української землі, а також, щоб показати, що Україна, як ніколи, має бути єдина. Цей захід об’єднує і згуртовує наші родини», – привітав учасників турніру ректор Академії Сергій Кудінов.

 

Побажати успіху командам прийшли найвідоміші важкоатлети нашої держави – олімпійський чемпіон 2012 року Олексій Торохтій та учасник Олімпійських ігор, переможець та призер світових і європейських змагань Ігор Шимечко. «Завдяки таким активним сім’ям майбутнє нашої країни – це здорова, спортивна і могутня нація», – наголосив Ігор Шимечко.

 

Кожен учасник турніру зміг обрати собі заняття до душі. Сімейні команди із дітьми змагалися за перемогу у шести естафетних завданнях на витривалість, влучність, швидкість та силу.

 

  

 

Вперше на спортивному заході Академії було проведено конкурс-квест для чотирьох збірних команд із 12 учасників. Діти разом із дорослими шукали орієнтири, відгадували загадки, виконували різноманітні фізичні та творчі завдання на кмітливість і спритність.

 

  

 

У програму свята також були включені баскетбол, футбол, волейбол, настільний теніс та бадмінтон. Для наймолодших спортсменів працювала команда аніматорів, а для більш дорослих було організовано виставку зброї і військового спорядження, яку їм демонстрували інструктори.

 

 

 

Переможцям з усіх видів змагань ректор та олімпійці вручили медалі, кубки, солодощі та сувеніри на згадку. На учасників також чекало смачне частування – козацький куліш та пиріг «переможців».

 

   

09/05/2018 15:53
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua