БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Про кіно, війну та любов – актор «співочої ескадрильї» Володимир Талашко в Академії СБУ

Про кіно, війну та любов – актор «співочої ескадрильї» Володимир Талашко в Академії СБУ

Напередодні 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до Національної академії Служби безпеки України завітав народний артист України, герой стрічки «В бій ідуть одні старики» Володимир Талашко.

 

«Пам'ять про героїв війни передається з покоління в покоління у розповідях, піснях, книжках і, звісно ж, в образах персонажів культових стрічок», – зазначив на відкритті заходу ректор НА СБУ Сергій Кудінов. Він наголосив, що курсантам випала унікальна можливість поспілкуватися із зіркою кіно всього пострадянського простору Володимиром Талашком, у творчій скарбничці якого півсотні ролей.

 

Легендарний артист із Волині, малою батьківщиною якого є Донбас,  поділився із молоддю особистими історіями зі служби в армії й акторської кар’єри, теперішніми проектами та планами на майбутнє. Він говорив про війну, яку показував у кіно, і про сучасну війну на сході, яку бачив на власні очі під час чисельних поїздок у район проведення АТО.

Володимир Дмитрович на власному прикладі розповів, що найважливіше у житті – обрати свою справу, залишатися їй вірним та справді любити те, що робиш. «Вічні основи Людини – любов до Батьківщини, рідної пісні та до своєї справи, яку слід виконувати так, щоб це була, як писав Ґустав Малер, "передача Вогню, а не поклоніння попелу"», – наголосив у своєрідній настанові молодому поколінню герой «співочої ескадрильї».

 

Під час зустрічі вихованці переглянули уривки з найвідоміших стрічок Володимира Талашка, прослухали славнозвісну «Ніч яка місячна» та навіть заспівали разом із зірковим актором.

 

Поспілкувавшись із курсантами, почесний гість відзначив патріотичне виховання молоді Академії, яке ґрунтується на знанні національної історії та пошані до Героїв, і процитував українського поета-пісняра Андрія Демиденка:

 

«І до тих пір загиблі будуть жити,

 І доти вдовам ніч писатиме листи,

 Допоки житимуть на світі

Людської пам’яті мости!»

 

Разом із Володимиром Талашком з курсантами зустрілася і заслужена артистка України Олена Лукашова, яка виконала народні композиції, пісні Миколи Мозгового та власного авторства. «Це викликає захоплення, що в Академії поряд із основними завданнями майбутніх офіцерів СБУ – навчанням та службою, значна увага приділяється творчості й мистецтву», – відзначила відома співачка.

 

Керівництво й вихованці вишу подякували гостям за теплу та незабутню зустріч і вручили подарунки на згадку про творчий вечір.

04/05/2018 12:27
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua