БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Президент Національної академії правових наук України та ректор Національної академії СБУ підписали меморандум про співробітництво

Президент Національної академії правових наук України та ректор Національної академії СБУ підписали меморандум про співробітництво

У навчальному закладі української спецслужби відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між Національною академією правових наук України та Національною академією Служби безпеки України.

 

Вітаючи учасників заходу – представників НАПрН України та Академії СБУ – ректор Сергій Кудінов наголосив, що укладання цього договору сприятиме активізації співпраці та об’єднанню зусиль науковців обох установ у розробці засад державної політики, проектів законів, стратегій, концепцій і програм у сфері національної, державної та інформаційної безпеки України. «Сьогодні наша держава потребує узгодженої консолідованої позиції правників щодо відстоювання суспільних інтересів, верховенства права і справедливості», – зазначив керівник НА СБУ.

 

Президент Національної академії правових наук України академік Олександр Петришин також підкреслив важливість підписання угоди з Національною академією СБУ, що передбачає науково-практичне співробітництво з питань наукової, навчально-наукової, нормотворчої і правозастосовної діяльності. За його словами, сьогодні одним із найважливіших напрямів роботи НАПрН України є розробка правових основ зміцнення державної безпеки та оборони.

 

«Питання якості українського законодавства, адаптації його до кращих європейських зразків, приведення у відповідність до стандартів євроатлантичного блоку сьогодні є вкрай важливими. Переконаний, підписання меморандуму лише зміцнить наші з вами позиції», – підсумував Президент НАПрН України Олександр Петришин.

 

Науковці Національної академії правових наук України та Національної академії СБУ реалізовували спільні проекти ще з середини 90-х років. «Але ситуація, яка склалася в безпековому секторі країни, потребує нового рівня співробітництва», – наголосив директор Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України член-кореспондент Володимир Пилипчук.

 

Під час заходу керівники обговорили перспективи розвитку співробітництва, питання підготовки кадрів вищої кваліфікації, проведення спільних науково-дослідних робіт із правових питань захисту державного суверенітету, конституційного ладу й територіальної цілісності України.

 

Ректор НА СБУ також нагородив представників НАПрН України за багаторічну плідну співпрацю.

 

  

04/10/2018 11:12
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua