БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Президент Національної академії правових наук України та ректор Національної академії СБУ підписали меморандум про співробітництво

Президент Національної академії правових наук України та ректор Національної академії СБУ підписали меморандум про співробітництво

У навчальному закладі української спецслужби відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між Національною академією правових наук України та Національною академією Служби безпеки України.

 

Вітаючи учасників заходу – представників НАПрН України та Академії СБУ – ректор Сергій Кудінов наголосив, що укладання цього договору сприятиме активізації співпраці та об’єднанню зусиль науковців обох установ у розробці засад державної політики, проектів законів, стратегій, концепцій і програм у сфері національної, державної та інформаційної безпеки України. «Сьогодні наша держава потребує узгодженої консолідованої позиції правників щодо відстоювання суспільних інтересів, верховенства права і справедливості», – зазначив керівник НА СБУ.

 

Президент Національної академії правових наук України академік Олександр Петришин також підкреслив важливість підписання угоди з Національною академією СБУ, що передбачає науково-практичне співробітництво з питань наукової, навчально-наукової, нормотворчої і правозастосовної діяльності. За його словами, сьогодні одним із найважливіших напрямів роботи НАПрН України є розробка правових основ зміцнення державної безпеки та оборони.

 

«Питання якості українського законодавства, адаптації його до кращих європейських зразків, приведення у відповідність до стандартів євроатлантичного блоку сьогодні є вкрай важливими. Переконаний, підписання меморандуму лише зміцнить наші з вами позиції», – підсумував Президент НАПрН України Олександр Петришин.

 

Науковці Національної академії правових наук України та Національної академії СБУ реалізовували спільні проекти ще з середини 90-х років. «Але ситуація, яка склалася в безпековому секторі країни, потребує нового рівня співробітництва», – наголосив директор Науково-дослідного інституту інформатики і права НАПрН України член-кореспондент Володимир Пилипчук.

 

Під час заходу керівники обговорили перспективи розвитку співробітництва, питання підготовки кадрів вищої кваліфікації, проведення спільних науково-дослідних робіт із правових питань захисту державного суверенітету, конституційного ладу й територіальної цілісності України.

 

Ректор НА СБУ також нагородив представників НАПрН України за багаторічну плідну співпрацю.

 

  

04/10/2018 11:12
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua