БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Представники Служби безпеки України та Академії взяли участь у проводах українських спортсменів на ХХХІ Олімпійські ігри

Представники Служби безпеки України та Академії взяли участь у проводах українських спортсменів на ХХХІ Олімпійські ігри

Церемонія урочистих проводів спортсменів Служби безпеки України та їх колег із Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», які здобули ліцензії на право участі в ХХХІ Олімпійських іграх, відбулася у Палаці культури та мистецтв МВС України.

 

Привітати та підтримали спортивних героїв прийшли міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник голови СБ України Михайло Глуговський, президент НОК України Сергій Бубка, перший заступник голови ФСТ «Динамо» Віктор Корж, ветерани українського спорту і олімпійські чемпіони, курсанти Академії та інших військових вишів.

 

Почесні гості заходу подякували спортсменам за щасливі миті перемог, які вони приносять українцям на міжнародних змаганнях, та підкреслили, що завдяки їхнім досягненням наша держава і сьогодні є однією з найсильніших спортивних країн світу.

«За часи української незалежності олімпійська збірна ФСТ «Динамо» отримала понад 60 медалей. Ми пишаємося цим результатом як і збірною СБУ, яка завоювала більше 30 нагород. Впевнений, наші спільні перемоги будуть зростати», – наголосив Михайло Глуговський, вітаючи учасників цьогорічної Олімпіади. На ній із 206 спортсменів, які виступатимуть за Україну у Ріо-де-Жанейро, 20 представників збірної команди СБУ.

 

Під час церемонії організатори нагадали присутнім про здобутки українських спортсменів на ХХХ Олімпійських іграх, які завоювали у Лондоні 20 медалей. 6 із них вибороли співробітники Академії – олімпійські чемпіони Яна Шемякіна та Олексій Торохтій, срібний призер Валерій Андрійцев, бронзові призери Олена Костевич та Ольга Харлан.

 

Спортивних зірок у цей день привітали концертом і зірки естради – народні і заслужені артисти України, а також молоді творчі колективи.

 

  

23/07/2016 19:11
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua