БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Представники Академії здобули три бронзових нагороди на легкоатлетичних змаганнях Intersport Ukraine Run 2016

Представники Академії здобули три бронзових нагороди на легкоатлетичних змаганнях Intersport Ukraine Run 2016

У День фізкультури і спорту України близько ста курсантів та співробітників Національної академії СБУ взяли участь у забігу Intersport Ukraine Run 2016, який другий рік поспіль проходить в нашій державі під патронатом Федерації легкої атлетики України та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. 

 

Цьогоріч понад три тисячі легкоатлетів з різних куточків України приїхали до Києва, щоб поборотися за перемогу на дистанціях 10 км, 5 км та 2 км, а також у легкоатлетичній естафеті 4х5 км.

Незважаючи на високий рівень спортсменів, серед яких були і титуловані бігуни, представники Академії показали блискучий результат та здобули три призових місця. Зокрема, бронзову нагороду на дистанції 5 км виборов викладач Академії Михайло Богданов. Його вихованець – курсант ІІ курсу НА СБУ – не підвів свого наставника і у віковій категорії до 18 років також посів третє місце у забігу на 5 км.

 

Третю «бронзу» у легкоатлетичній естафеті 4х5 км завоювали курсанти Академії, які продемонстрували не лише якісну фізичну підготовку, а й вміння працювати у команді.

 

Вітаємо наших співробітників і вихованців зі здобутками та бажаємо нових спортивних висот!

 

  

12/09/2016 16:15
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua