БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Представники Академії перемогли в усіх номінаціях Фестивалю «Таланти твої, СБУ»

Представники Академії перемогли в усіх номінаціях Фестивалю «Таланти твої, СБУ»

З нагоди 26-ї річниці Служби безпеки України відбувся ІІ тур Фестивалю самодіяльної художньої творчості «Таланти твої, СБУ» серед співробітників усіх підрозділів спецслужби та їх дітей, а також вихованців НА СБУ та ІПЮК для СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 

Урочистий захід у Центрі культури і мистецтв СБУ відкрив заступник Голови СБУ Вадим Поярков, який наголосив, що навіть у найскладніші часи музи повинні гучно лунати, допомагаючи воїнам на передових рубежах та надихаючи на героїчні вчинки.

 

«Понад сто учасників конкурсу з різних куточків України – свідчення того, що наші військовослужбовці, їх рідні й близькі мають незламний бойовий дух та беззаперечну віру в перемогу», – зазначив він.

 

Члени високоповажного журі – заслужені культурні та громадські діячі на чолі з народною артисткою України Наталією Бучинською визначили кращих із кращих у номінаціях «Гра на музичному інструменті», «Виконання пісні», «Декламація літературного твору» і «Танок».

 

Представники Академії здобули перемогу та призові місця у кожній із номінацій. Серця глядачів і суддів підкорили чарівні голоси курсанток НА СБУ Дар’ї Б., Анастасії П. та Дарини С., і віртуозна гра на акордеоні та фортепіано курсанта Тимофія М.

 

Нікого не залишили байдужими й читці поезій. Перше місце у своїй віковій категорії зайняла восьмирічна донечка співробітника вишу Іванна Р. з віршем Ігора Бірчі «Моя Україна». Співробітниця вишу Богдана П. з авторською поезією «Мій Герой» також виборола першість, яку розділила з представниками ІПЮК для СБУ. А проникливий виступ студентки Інституту інформаційної безпеки Карини Дзюбенко здобув почесне ІІ місце.

 

У танцювальній майстерності вихованцям вишу також не було рівних. Перше місце дісталося одразу двом представникам Академії – Станіславу Я. за контемп «Закрили очі» та Андрію Б., який виконав варіації Остапа з відомого балету «Тарас Бульба». Академічний хореографічний ансамбль «Файна молодь» з танцем «Гопак» здобув почесне ІІ місце.

 

  

 

Під час церемонії нагородження переможцям вручили дипломи й цінні подарунки, всі учасники отримали заохочувальні призи.

 

Вітаємо нашу талановиту молодь!

 

  

25/03/2018 09:58
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua