БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Представниця Національної академії СБУ здобула 2 місце на XIX Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Представниця Національної академії СБУ здобула 2 місце  на XIX Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

16 травня,  у  День вишиванки, на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка відбулася церемонія нагородження переможців IV етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, організаторами якого є МОН України та Благодійний фонд «Ліга українських меценатів». Серед призерів – студентка ІІІ курсу Національної академії Служби безпеки України Катерина Клим.

 

Урочистим гімном свято розпочав Президент України Петро Порошенко. «Мова наша українська була, є і буде. Вона безсмертна, як безсмертна душа нашого народу», ­­− наголосив Глава держави. Після своєї промови він привітав усіх лауреатів та нагородив тих, хто зайняли перші місця й отримали Президентську стипендію.

 

Щороку престижний турнір розпочинається 9 листопада, у День української писемності і мови. Він проходить у чотири етапи та об’єднує мільйони школярів, учнів закладів профтехосвіти, студентів, ліцеїстів і курсантів військових вишів.

 

На фінальному всеукраїнському етапі впродовж трьох годин учасники з усієї країни випробовували свої знання з української мови під час практичних і творчих завдань. Зокрема, темою творчого завдання цьогоріч став вислів: «Народна пісня – духовне обличчя нації».

 

«Народна пісня – дзеркало душі,

Крізь нього ти побачиш Україну:

Обличчя дівчини, якій десь 27,

Проте є шрами, рани і руїни…».

 

Це уривок із роботи Катерини Клим. Окрім премії, вона також отримала грамоту та книги відомих авторів. «Я усім серцем пишаюся тим, що зуміла на високому рівні представити свій навчальний заклад та регіон. Такі злети та успіхи надихають на підкорення нових, уже набагато вищих вершин», – зазначила вихованиця НА СБУ Катерина після церемонії нагородження.

 

Нагадаємо, що вже другий рік поспіль представники Академії СБУ здобувають призові місця на всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

Колектив Академії радіє успіхам Катерини Клим та щиро вітає її із престижною нагородою!

 

17/05/2019 10:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua