БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Представниця Академії – фіналістка ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Представниця Академії – фіналістка ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

17 травня, у День вишиванки, кращі знавці української мови були відзначені дипломами, стипендіями та преміями престижного мовного марафону – Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед призерів – студентка Національної академії Служби безпеки України Анна Бегмат.

 

Переможців вісімнадцятого мовного турніру зі сцени Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка вітали «батьки конкурсу» – представники Ліги меценатів, керівництво Міністерства освіти і науки України, народні депутати, поети і видавці, діячі культури й мистецтва.

 

З вітальним листом від Президента України виступив його радник Юрій Богуцький. «Українська мова – гарантія збереження ідентичності нації. За право говорити рідною мовою українці віддавали свої життя. В українській мові я бачу силу та єдність нашого народу. А єдність – абсолютний пріоритет для нас усіх в умовах війни, яку веде проти України російський агресор», – наголошено у зверненні Петра Порошенка до фіналістів.

 

 

Щороку в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика беруть участь школярі 3-11 класів, учні закладів профтехосвіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти. Мовний марафон проходить у чотири етапи: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський.

 

На обласному турі, який проходив у Київському університеті імені Бориса Грінченка, Анна Бегмат гідно представила Академію СБУ та здобула перше місце. Наша студентка також стала призеркою всеукраїнського етапу, де свої знання під час практичних і творчих завдань з української мови випробовували понад тисячі учасників з усієї країни.

 

Колектив Академії щиро вітає Анну із престижною нагородою!

18/05/2018 16:47
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua