БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Подвійна перемога: команди курсантів та студентів Академії СБУ – чемпіони Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційної безпеки

Подвійна перемога: команди курсантів та студентів Академії СБУ – чемпіони Всеукраїнської студентської олімпіади з інформаційної безпеки

Курсанти Навчально-наукового інституту контррозвідувальної діяльності та студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України перемогли на II Всеукраїнській студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», яка відбулася у Національному авіаційному університеті України.

 

Участь у двох секціях конкурсу взяли двадцять п’ять команд з вищих навчальних закладів нашої держави, зокрема, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Національного авіаційного університету, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного університету внутрішніх справ тощо. Національну академію Служби безпеки України на олімпіаді представляли дві команди курсантів і студентів.

 

Захід проходив у два етапи – після захисту учасниками своїх наукових робіт розпочалися командні змагання на знання історії становлення і розвитку інформаційного-психологічного протиборства у світі, а також актуальних питань інформаційної безпеки сьогодення. Тематика рефератів вихованців Академії СБУ викликала значну зацікавленість учасників та високі оцінки журі, адже стосувалася особливостей ведення Російською Федерацією інформаційної війни проти України та засобів протидії їй; інформаційної радикалізації як загрози національній безпеці України; організаційно-правових властивостей ведення інформаційних війн Китайською Народною Республікою; Інтернет-простору як арени сугестії в інформаційних війнах сучасності; напрямів забезпечення безпеки кіберпростору та нейтралізації кіберзагроз.

 

У другому етапі змагань представники обох Інститутів Академії СБУ продемонстрували ґрунтовні знання з історії ведення інформаційних війн, спеціальних інформаційних операцій та здійснення акцій інформаційного впливу, завдяки чому виграли у кожній із секцій.

 

Окрім командної перемоги, за результатами індивідуальних виступів вихованці Академії були визнані кращими доповідачами й авторами рефератів – курсант Ігор Поліщук і студентка Олена Христофорова здобули І та ІІ місця.

 

Приємно зазначити, що це вже не перший успіх Академії на цій олімпіаді. Минулого року студенти ННІ ІБ НА СБУ завоювали титул кращої команди інтелектуальних змагань.

 

   

20/05/2016 21:11
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua