БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Почесне звання Заслужений працівник освіти України присвоєно співробітниці Академії СБУ

Почесне звання Заслужений працівник освіти України присвоєно співробітниці Академії СБУ

З нагоди 25-ої річниці Служби безпеки України  Указом  Президента  України  №74/2017 від 23 березня 2017 року завідувачу кафедри теорії та практики перекладу Навчально-наукового центру мовної підготовки НА СБУ Компанцевій Ларисі Феліксівні присвоєно почесне звання Заслужений працівник освіти України.

 

Лариса Компанцева – доктор філологічних наук, професор, засновник першої в Україні наукової школи з проблем інтернет-комунікації. Під її керівництвом виконується міжвідомча науково-дослідна робота за темою «Інтернет-лінгвістика: теоретичні та прикладні аспекти». Дослідниця є автором понад 200 наукових праць.

 

 

У 2016 році на виконання Плану реалізації підрозділами Служби безпеки України Дорожньої карти Партнерства у сфері стратегічних комунікацій між РНБО України та Міжнародним секретаріатом НАТО за ініціативи Лариси Компанцевої на базі Академії започатковано та проводяться перші в структурі силових відомств України курси зі стратегічних комунікацій в умовах АТО для фахівців СБУ.

 

Голова Служби безпеки України Василь Грицак привітав Ларису Феліксівну і вручив їй державну нагороду з побажаннями нових наукових і творчих звершень. 

29/03/2017 11:12
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua