БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Перший День Незалежності курсантів на табірному зборі

Перший День Незалежності курсантів на табірному зборі

Традиційно щороку День Незалежності України для курсантів першого курсу проходить на табірному зборі і перетворюється на справжнє сімейне свято.

 

До хлопців та дівчат, які після зарахування на навчання проходять первинну військову підготовку, приїхали їхні рідні та близькі, а також керівництво Академії.

 

З нагоди свята молодь пройшла урочистим маршем по території навчально-тренувальної бази, продемонструвавши вправний військовий крок та знання українських стройових пісень. На батьків та гостей заходу чекав іще один приємний сюрприз – святковий концерт, організований силами талановитих хлопців та дівчат.

 

Перший курс із 28-ою річницею Незалежності України привітав перший проректор Академії Олександр Фармагей: «Незалежність починається не з галасливих закликів, незалежність починається в голові і в серці. Незалежність це те, що ми робимо для своєї країни власними руками». Він також подякував батькам, які виховали юних патріотів для нашої держави.

 

Молодь підготувала виступи із класичною та сучасною хореографією, патріотичними піснями, презентацію бойових мистецтв, театралізований гумористичний номер тощо. Першокурсники з гордістю розповідали зі сцени про своє нове курсантське життя в Академії, яка об’єднала їх у одну велику родину. 

 

  

 

28/08/2019 10:03
◄ Повернутись