БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Переможний березень: перші весняні досягнення спортсменів Академії

У березні 2015 року співробітники Національної академії Служби безпеки України блискуче підкорювали нові спортивні вершини, гордо підіймаючи синьо-жовтий прапор на подіум переможців.

На чемпіонаті Європи з пневматичної зброї, який проходив з 2 по 7 березня у м. Арнхем (Нідерланди), відома українська спортсменка Олена Костевич завоювала золоту нагороду.

На міжнародному турнірі Гран-Прі з вільної боротьби у Мінську (Білорусія) «бронзу» для України здобув борець Валерій Андрійцев, який виступав у ваговій категорії до 97 кг.

7 березня на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у м. Прага (Чехія) Наталя Лупу виборола бронзову медаль на дистанції 800 метрів.

На міжнародному турнірі Гран-Прі з дзюдо, який проходив у м. Тбілісі (Грузія) з 20 до 22 березня, у ваговій категорії до 66 кг Георгій Зантарая завоював третє місце в особистій першості.

29 березня у Сеулі (Південна Корея) завершився етап Гран-прі з фехтування на шаблях, де у жіночому турнірі перемогу здобула українка Ольга Харлан, яка протягом останніх трьох років незмінно лідирує в світовому рейтингу шаблісток. У березні фехтувальниця додала до своїх численних нагород іще одну – титул «Людина року» у номінації «Кращий спортсмен-2014».

Перший етап Гран-прі Європи зі стрільби з лука у м. Марафон (Греція) також став успішним для українських спортсменів. Лучник Маркіян Івашко лідирував в індивідуальному турнірі та виборов третє місце в командному заліку серед чоловіків. У змаганнях брали участь і співробітниці Академії –Лідія Січенікова та Анастасія Павлова, яким вдалося завоювати 3 місце в командному заліку серед жінок.

Багаторазова чемпіонка, призерка, рекордсменка України, Європи та світу у плаванні Дарина Зевіна у цьому місяці здобула нагороду не на спортивних змаганнях, а у конкурсі “Киянка року – 2014”, який відбувся в Голосіївському районі м. Києва. Плавчиня стала переможницею у номінації “За внесок жінки у сферу фізичної культури і спорту”.

Вітаємо наших спортсменів із першими весняними досягненнями та бажаємо подальших перемог!

01/04/2015 06:50