БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Переможні та призові місця на чемпіонаті ФСТ «Динамо» із боротьби самбо вибороли співробітники та молодь Академії СБУ

На чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з боротьби самбо спортсмени Академії СБУ, які увійшли до складу збірної команди Служби безпеки України, здобули золоту та дві бронзові нагороди.

Змагання між командами правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України відбулися 27-28 вересня у Харкові.

Співробітникам та курсанту Академії у запеклих поєдинках вдалося вибороти переможні та призові місця в особистих заліках. Зокрема, «золото» чемпіонату у ваговій категорії понад 100 кг здобув співробітник НА СБУ Станіслав Бондаренко. А бронзові медалі у вагових категоріях до 62 кг та до 74 кг вибороли курсант ІІІ курсу Тарас М. та співробітник Сергій Дребот.

Вітаємо наших спортсменів із новими досягненнями! Бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях!

02/10/2018 10:41