БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Переможці академічного туру фестивалю «Таланти твої, СБУ» готові представляти альма-матер у ІІ етапі

Переможці академічного туру фестивалю «Таланти твої, СБУ» готові представляти альма-матер у ІІ етапі

У Національній академії Служби безпеки України обрали лауреатів І туру фестивалю самодіяльної художньої творчості «Таланти твої, СБУ» серед співробітників та їх дітей, курсантів і студентів вишу.

 

Проректор Віктор Макаренко зазначив, що загалом у 5 номінаціях змагалося 60 виконавців, серед яких найбільшу категорію склали діти співробітників.

 

Конкурсанти продемонстрували майстерність у танці, сильний вокал, віртуозну гру на музичних інструментах та проникливу декламацію. А найчисельнішою за кількістю учасників стала номінація «Художня творчість», яка налічує роботи з рукоділля, малюнку та вишивки.

 

«Академія вдруге бере участь у цьому Фестивалі і я впевнений, що наші фіналісти зможуть гідно представити свій талант та альма-матер на всеукраїнському рівні», – підкреслив проректор.

 

 

Своїм враженням від академічного туру «Талантів» поділилася й завідувачка кафедри українського ділового мовлення, членкиня журі в номінації «Декламування літературного твору»  Лариса Голіченко.

 

«Цей конкурс став яскравою та багатогранною сторінкою в історії нашого вишу. Виступи наших номінантів вражають, вони дуже виважено підходять до вибору твору, є справжніми носіями українського слова, які вміло, емоційно, та творчо передали настрої поезій».

 

Усі лауреати були нагороджені Дипломами й подарунками, а 29 кращих презентуватимуть свої таланти на заключному етапі фестивалю «Таланти твої, СБУ» у березні.

 

12/02/2020 17:55
◄ Повернутись